2% DANE

Vážení rodičia a priatelia školy,

prosíme Vás o poukázanie 2% z dane našej materskej škole

Tlačivá na poukázanie 2% z dane si môžete stiahnuť na webovej stránky MŠ www.msmirkanespora.sk  , alebo vyzdvihnúť u učiteliek v triede.

Popis krokov pre venovanie 2% z dane

1. Požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň z príjmov a o vystavenie potvrdenia o zaplatení dane.
  2. Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 % dane. Uveďte vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane.
  3. K vyplnenému tlačivu na účely vyhlásenia doložte aj potvrdenie od zamestnávateľa o zaplatení dane z príjmov zo zamestnania a podajte  ho do 30. apríla príslušného roka osobne alebo poštou na ktorýkoľvek daňový úrad alebo daňový úrad príslušný podľa trvalého pobytu.

Alebo ho môžete priniesť  do MŠ a odovzdať učiteľkám v triede.

Údaje našej MŠ :

IČO/SID:  173196170478

Právna forma : OBČIANSKE ZDRUŽENIE

Obchodné meno: SRRZ- RZ PRI MATERSKEJ ŠKOLE MIRKA NEŠPORA, súpisné číslo 22

PSČ : 08001  PREŠOV

Tieto prostriedky by sme radi využili na ďalšie skrášľovanie školského dvora, ako napr. kúpa ďalších hrových prvkov, obnova pocitového chodníka, doplnenie didaktických pomôcok, obnova starších prvkov.

Zároveň vám chceme veľmi pekne poďakovať za doterajšie príspevky.